Ako postupovať pri ubytovaní cez rezervačný portál Booking a iné ...

12.01.2016 12:12

Ako postupovať a na čo si dať pozor pri rezervácií pobytu alebo dovolenky cez medzinárodné portály.

 

Ak sa chystate cestovať v ramci Slovenska, Europy či ďalej do sveta potrebujete stravu, dopravu a úbytovanie. Strava vo väčšine krajín ak sa nejedná o dlhodobý pobyt nie je problém a nemusí sa dlhodobo plánovať a objednávať. Dopravu ak neplánujete využiť vlastné auto je dobre si vopred objednať, hlavne ak sa jedná o leteckú dopravu. Ďalšou úlohou je nájsť kvalitné ubytovanie za dobrú resp. výhodnú cenu.

Aj tu veľký výber a môžete veľa ušetriť. 

 

V skrátke mate 2 možnosti:

 

1,Pri odhadovanej cene ubytovania do 100 Eur prejdite na BOOKING.COM a rezervujte si hotel alebo penzión

 

2, Pri vyššej odhadovanej cene prejdite na porovnávač HOTELCOMBINED a hľadajte najlepšie ceny, je to pracnejšie ale môžte ušetriť niekoľko desať až stoviek Eur ak ide o ubytovanie v zahraniči, dovolenku pre celú rodinu alebo služobnú cestu.

 

Posledné roky väčšina ľudí na Slovensku využivá rezervačný portál booking.com. Je to dobrá a kvalitná služba. Ale ...Takýchto portálov je viac a to znamená že môžete nájsť podobný alebo rovnaký hotel aj za polovičnú cenu. To pri viacdennom pobyte môže byť aj niekoľko 100 Eur. Aby ste nemuseli traviť pri vyhľadavaní ubytovania hodiny služia porovnávacie portaly kde Vám ponuknú úbytovanie v danom hoteli z rôzných rezervačných stránok a vy si môžete vyberať a úšetriť od 20 až do 80 %.

Ako to funguje ?

 

S hotelcombined nájdete vždy  hotel za najlepšiu cenu . Jednoducho napíšete, kam chcete ísť, vyberte dátum a hotelcombined vám nájde dostupné hotely, penzióny, apartmány či hostely. Zobrazené výsledky vyhľadávania môžete ľubovoľne triediť či už podľa ceny, vzdialenosti od centra, počtu hviezdičiek, alebo vybavenia hotela. 

Či už hľadáte hostel, alebo luxuský hotel, porovnávanie cien na hotelcombined je otázkou niekoľkých sekúnd. Dostupné filtre vám tiež umožnia rýchlo vyhľadať napríklad hotely na pláži, hotely s WiFi pripojením zadarmo, kúpeľné a wellness hotely. Ubytovanie nájdete aj na víkend, či už mierite do Paríža, Ríma,  alebo Mnichova .

 

Recenzie hotelov vám pomôžu nájsť najideálnejšie ubytovanie

Na hotelcombined nájdete viac ako milión recenzií hotelov , ktoré vám spolu s miliónmi fotografií pomôžu nájsť informácie o každom type ubytovania. Vyhľadávač hotelov hotelcombined kombinuje hodnotenie zobrazené na stránkach hotelových reťazcov aj webových stránkach ponúkajúcich rezerváciu ubytovania typu Booking.com, HRS či Expedia. Je preto ideálnym pomocníkom na výber hotela na dovolenku v Košiciach, Prahe ale aj napríklad na Makarskej riviere , kde si potom už stačí vybrať ubytovanie spĺňajúce vaše požiadavky.

 

Ako si rezervovať hotel?

V reálnom čase hotelcombined vyhľadáva a porovnáva ceny ubytovania, ktoré ponúkajú internetové rezervačné stránky a hotelové reťazce. Zatiaľ čo hotel, ktorý ponúka najlacnejšie ubytovanie, nájdete priamo nahotelcombined, samotná rezervácia prebieha inde. Kliknutím na "Ukázať ponuku" budete presmerovaní na stránku, ktorá ponúka najvýhodnejšiu cenu hotela. Svoje požiadavky na ubytovanie môžete buď zmeniť na tejto stránke, alebo dokončiť rezerváciu presne podľa pôvodného zadania, ktoré ste uviedli .

hotelcombined vyhľadáva ceny hotelov na viac než 100 rezervačných stránkach! 

6 najdoležitejších informácií pri rezervacií hotela :

1, Dátumy a časy príchodu a odchodu

2, Kedy a koľko Vám stiahnú ako zálohu alebo cenu ubytovania

3, Dokedy a za koľko môžete rezervaciu stornovať

 4, Čo všetko je v cene zahrnuté, aby ste si nakoniec nemuseli priplácať i za bežné služby, ako napríklad raňajky (ak ich chcete mať v hoteli), pripojenie na internet, upratovanie, záverečné upratovanie v prípade apartmánov, parkovanie, či poplatok za platbu kreditnou kartou.

5,Aký je postup pri pridelení náhradného úbytovania, ak by Vámi výbraný hotel bol obsadený alebo začal rekonštrukciu atď

6, A na zaver si lokalitu overte na mape (googlemaps ) aby Vás nečakalo prekvapenie v podobe diaľnice či diaľkovej železnice 100 m od hotela

 

Je dobre a dôležité hlavne pred cestou do zahraničia si prečitať skúsenosti s takymito rezervačnými portalmi.

 

 

FORUM 1 ako postupovať ?

 

FORUM 2 ako postupovať ?

 

ZMLUVNE PODMIENKY BOOKING

 

 

VYHĽADAŤ, POROVNAŤ A OBJEDNAŤ UBYTOVANIE

 

                                                                                                     POKRAČOVANIE ČLÁNOK 2

 

 

Späť

VYBERTE SI NAJLEPŠIE ZĽAVY NA WELLNESS HOTELY A POBYTY

 

         

Kontakt

www.bookinghotels.sk
Cestovná agentura GOOD IMPACT
IČO 33603987
Na Vršku 8 Bratislava

0907 535928 alebo 0915 967280

Najlepšia stránka o peniazoch

www.webporadca.eu

© 2016 Všetky práva vyhradené. WWW:BOOKINGHOTELS:SK

Tvorba web stránok zdarmaWebnode