Ako vybrať dovolenku v 3 krokoch ?

18.01.2016 19:58

Výber dovolenky je pre Slovakov zaležitosť, ktorú začinajú riešiť už v januári a mame dnes ozaj obrovský výber. Škoda že najkrajšie a najbližšie exotické krajiny ako Turecko, Egypt, Tunisko a Grecko už nie sú také bezpečné ako pred par rokmi.

Takže

1. krok je pozrieť MAPU BEZPEČNOSTI, ktorú mame aj na našom webe.
Pre dovolenku teraz nemusíte chodiť do cestovky stačí surfovať na internete.

2. krok je výber termínu podľa časových preferencií a pracovných dni voľna teda dovolenky v práci.

3.krok je zadať termín a krajinu do vyhľadávača a vybrať si dovolenku z bohatej ponuky

Dnes vyhľadáte a rezervujete si dovolenku kedykoľvek a kdekoľvek, stačí mať pri sebe svoj inteligentný mobilný telefón s Androidom alebo iOs (iPhone). Dovolenkový portál pomáha dovolenkárom prostredníctvom jedinej služby svojho druhu vyhľadanie pobytov vo viac než 300 CK. V destináciách celého sveta ponuka priame porovnanie ponúk slovenských a českých CK, overenie aktuálnej dostupnosti a ceny vybranej ponuky online v reálnom čase a tiež samotnú rezerváciu vybraného pobytu prostredníctvom počitača alebo mobilného telefónu. Tak ako je už zvykom, všetky ceny sú konečné vrátane povinných poplatkov. :-)

Portal  online dovolenkové pobyty, kde je možné vyhľadať, porovnať a rezervovať dovolenku napríklad spoločne cestujúcim priateľom pri posedení v kaviarni alebo cestou v MHD, kde si môžu výber dovolenky jednoducho pozrieť a dohodnúť alebo použiť svoj mobil na aktuálny prehľad last minute dovoleniek kdekoľvek pri čakaní – stačí WiFi alebo mobilné pripojenie na internet.

Samozrejme že si môžete dovolenku vybrať aj bez CK, vyberiete a rezervujete si hotel v krajine a meste kde chcete dovolenkovať, kúpite letenky alebo pripravíte auto a hurá na dovolenku

Späť

VYBERTE SI NAJLEPŠIE ZĽAVY NA WELLNESS HOTELY A POBYTY

 

         

Kontakt

www.bookinghotels.sk
Cestovná agentura GOOD IMPACT
IČO 33603987
Na Vršku 8 Bratislava

0907 535928 alebo 0915 967280

Najlepšia stránka o peniazoch

www.webporadca.eu

© 2016 Všetky práva vyhradené. WWW:BOOKINGHOTELS:SK