Výber hotela- ako postupovať ?

10.01.2016 12:32

Rodinný výlet, dovolenku alebo dlhšiu služobnú cestu si chce poriadne užiť  každý. A kľúčom k spokojnosti je hneď vedľa vhodnéj destinácie i výber toho pravého ubytovania v hoteli. Môžete si nechať poradiť  a odporúčame  zamerať sa na tri základné vodítka.

Zvoľte správny charakter hotela

"Vychádzajme z toho, že máte jasno, do akej krajiny chcete vyraziť a volíte už len vhodný hotel. Najprv si ujasnite, ako by ste chceli, aby vaše úbytovanie  vyzeralo a aký servis by ste radi dostali. Nie je totiž hotel ako hotel, dalo by sa povedať . Z pestrej ponuky ubytovacích  zariadení je teda potrebné si vybrať práve také, ktoré bude vyhovovať vašim predstavám a špecifickým potrebám,

V súčasnej dobe sú obľúbené rodinné, wellness, ale aj dizajnové hotely. Každý je však vhodný pre inú príležitosť a iného zákazníka. Ak pôjdete s deťmi, tak vaše nároky najlepšie uspokoja hotel špeciálne zariadený pre rodinnú dovolenku. Ak vyrazíte  na sólo jazdu a vaším hlavným požiadavkou bude bujará nočná zábava, vyberajte z hotelov s bohatou ponukou kaviarní, barov a klubov. Při služobnej ceste bude hlavne WIFI a dostupnost služeb.

Určitete si cenovú hladinu

Okruh pre finálny výber hotela by sa vám mal zásadne zúžiť, ak si jasne poviete, koľko za dovolenku chcete či môžete minúť. Dobré cestovné kancelárie a predajcovia úbytovania ponúkajú na svojich stránkach vyhľadávacie filtre, v ktorých môžete nastaviť požadované parametre. Stačí zvoliť radenie zájazdov podľa ceny a môžete pohodlne vyberať žeravých favoritov pre finálnu selekciu. Počítajte tiež s výdavkami na mieste, ktoré sa budú líšiť podľa toho, či budete ubytovaní v hoteli s plnou penziou alebo s polpenziou.

"Klienti si pochvaľujú, že dodatočné náklady možno mať dobre pod kontrolou, ak zvolíte ponuku so stravou All inclusive,

Využite nezávislé recenzie

Vo chvíli, keď sa váš výber zúži na niekoľko konkrétnych hotelov, pokúste sa o nich zistiť čo najpodrobnejšie informácie. Pokiaľ budú na víťaza ašpirovať posledné tri hotely, malo by to byť pomerne jednoduché a časovo nenáročné. Pre tento účel je ideálny využiť okrem oficiálnych propagačných zdrojov tiež recenzie konkrétnych turistov na nezávislých recenzných portáloch. "

Preverte si referencie hotela na internetových diskusných fórach a najmä na špecializovaných portáloch. Tento fenomén, kedy ľudia aktívne zdieľajú svoje skúsenosti s jednotlivými hotely online, si získava stále väčšiu obľubu.

Naš partner HOTELS COMBINED združuje ponuku viac ako 100  predajných a rezervačních stránok. Je to HEUREKA pre hotely, kde nájdete najlepšiu cenu.

Späť

VYBERTE SI NAJLEPŠIE ZĽAVY NA WELLNESS HOTELY A POBYTY

 

         

Kontakt

www.bookinghotels.sk
Cestovná agentura GOOD IMPACT
IČO 33603987
Na Vršku 8 Bratislava

0907 535928 alebo 0915 967280

Najlepšia stránka o peniazoch

www.webporadca.eu

© 2016 Všetky práva vyhradené. WWW:BOOKINGHOTELS:SK